23 czerwca uczniowie klas 1 - 3 zaprezentowali zgromadzonej publiczności spektakle przygotowane na kołach teatralnych prowadzonych przez p. mgr Katarzynę Stolarczyk i p. mgr Annę Hapek-Dalton. Były to: „Latarenka", „Wszystkie smoki o tym
Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas
23 czerwca uczniowie klas 1 - 3 zaprezentowali zgromadzonej publiczności spektakle przygotowane na kołach teatralnych prowadzonych przez p. mgr Katarzynę Stolarczyk i p. mgr Annę Hapek-Dalton. Były to: „Latarenka", „Wszystkie smoki o tym
W ramach tegorocznego Dnia Nauki uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wykładzie Pani dr hab. Renaty Szymańskiej "Jak żyć zdrowo i długo?". Następnie tworzyli pomadki z witaminą E na warsztatach prowadzonych przez Panią mgr
15 czerwca trzecioklasiści uczestniczyli w kolejnym spotkaniu realizowanym w ramach innowacji pedagogicznej „Gdy dorosnę, zostanę...". Tym razem naszym gościem była Pani Karolina Wawrzyk, pracująca jako Procurement Analyst (Analityk ds. Zakupów) w firmie TE
17 czerwca na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się uroczyste podsumowanie XXXV edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” dla regionu krakowskiego. Uczestniczył w nim uczeń klasy 5A - Mikołaj Pietrzyk, który w
Poniżej prezentujemy wyniki Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego "Die kluge Eule" organizowanego przez nauczycieli języka niemieckiego w klasach I-III. Klasa I: I miejsce - Wiktora Klesiewicz, Róża Dziedzic, Józef Korczyk, Natalia Szeliga II miejsce
W poniedziałek, 8 czerwca, uczniowie klasy trzeciej wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Wadowic. Pierwszym punktem programu były niezwykle ciekawe warsztaty edukacyjne „W 80 minut dookoła świata", podczas których dzieci poznały kulturę,
16 czerwca odbyła się jedna z najważniejszych szkolnych uroczystości - Dzień Rodziny. Uczniowie klas 0 - 4 zaprosili rodziców i rodzeństwo, aby wspólnie celebrować to święto. Program artystyczny został przygotowany przez poszczególne klasy
W dniach od 10 do 12 czerwca uczniowie klas 1-3 wybrali się na Zieloną Szkołę do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Choć pogoda ich nie rozpieszczała, a z nieba co jakiś czas padał deszcz, dzieci dobrze
W dniach od 8 do 11 czerwca uczniowie klasy szóstej oraz część uczniów klasy ósmej przebywali na wycieczce w Gdańsku. Zwiedzili tam Stocznię Gdańską oraz Europejskie Centrum Solidarności. Spacerowali po gdańskiej starówce i
29 maja w klasie pierwszej odbyły się warsztaty „Poznajemy świat mikrobów czyli o pracy mikrobiologa". Prowadziła je mama Wiktorii, Pani Karolina Klesiewicz. Uczniowie dowiedzieli się, czym są bakterie, gdzie można je spotkać oraz