9 czerwca 2026 Comments Off

7 czerwca uczniowie z klas 5A i 3 - Maksymilian i Leon Wawrzyk wzięli udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Małopolski Chłopców w Siatkówce Plażowej organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej. Po zaciętych meczach bracia

8 czerwca 2026 Comments Off

W ramach innowacji pedagogicznej „Gdy dorosnę, zostanę..." uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z mamą Adama Wikara, która pracuje jako chirurg. Pani Maria opowiedziała dzieciom o swojej odpowiedzialnej i wymagającej pracy oraz

7 czerwca 2026 Comments Off

W dniach od 26 - 29 maja uczniowie klas siódmej i ósmej przebywali na wycieczce w Niemczech. W trakcie wycieczki zwiedzili Drezno, Berlin i Poczdam. W Dreźnie zobaczyli barokowy Zwinger z karylionem, następnie

28 maja 2026 Comments Off

Już po raz drugi zaprosiliśmy wszystkich uczniów na WIELKI FESTYN SPORTOWY z okazji Dnia Dziecka. Festyn odbył się w obiektach sportowych Solne Miasto przy ul. Jedynaka 11 w Wieliczce. Było to wielkie wspólne

27 maja 2026 Comments Off

23 maja w Wieliczce odbył się II Ogólnopolski Konkurs Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego o Puchar Prezesa Solne Miasto Tomasza Broniowskiego "Just Dance Festival 2026". W turnieju tym brali udział uczniowie naszej szkoły, którzy

26 maja 2026 Comments Off

23 maja w Zawadce k. Wadowic odbyła się II Runda Małopolskiego Pucharu Młodzików i Dzieci w Łucznictwie oraz IV Memoriał Łuczniczy im. Wiesława Pająka. W obu tych turniejach brały udział uczennice naszej szkoły

25 maja 2026 Comments Off

W dniach od 19 - 21 maja uczniowie z klas 4, 5A i 5B przebywali na trzydniowej wycieczce w Krynicy - Zdroju. Oprócz samej Krynicy uczniowie zobaczyli także "Skamieniałe Miasto" w Ciężkowicach, odwiedzili

21 maja 2026 Comments Off

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego - piątek 22 maja w naszej szkole był  "Dniem bez plecaka". Liczyliśmy na kreatywność uczniów! I nie zawiedliśmy się. Uczniowie - począwszy od zerówki, a skończywszy na klasie ósmej

20 maja 2026 Comments Off

6 maja trzecioklasiści wybrali się na wycieczkę do Muzeum Podgórza w Krakowie. Była to wyjątkowa okazja, aby poznać historię tej części miasta oraz zobaczyć interesujące eksponaty związane z dawnym życiem mieszkańców Podgórza. Podczas

19 maja 2026 Comments Off

W dniach 8 - 9 maja w Bielsku - Białej odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Beskidów w Gimnastyce Artystycznej. Uczestniczyła w nim Stefania Titaeva - uczennica klasy drugiej naszej szkoły. Stefania zajęła II