W dniach od 10 do 12 czerwca uczniowie klas 1-3 wybrali się na Zieloną Szkołę do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Choć pogoda ich nie rozpieszczała, a z nieba co jakiś czas padał deszcz, dzieci dobrze
Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas
W dniach od 10 do 12 czerwca uczniowie klas 1-3 wybrali się na Zieloną Szkołę do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Choć pogoda ich nie rozpieszczała, a z nieba co jakiś czas padał deszcz, dzieci dobrze
W dniach od 4 - 11 października grupa 27 uczniów z klas 6-8 przebywała w szkole językowej Irish College of English w Dublinie. W ramach wyjazdu odbywały się trzygodzinne cykle zajęć języka angielskiego
W dniach od 15 - 17 września uczniowie klas 4, 5A i 5B przebywali na Zielonej Szkole w Górach Świętokrzyskich. Były to wspaniale spędzone trzy dni. Oprócz gier, zabaw i spacerów uczniowie zwiedzili
W dniach od 3 do 6 czerwca uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w Zielonej Szkole w Białce Tatrzańskiej. Każdy dzień wypełniony był atrakcjami. Były warsztaty tworzenia pizzy, ozdabiania zakładek techniką decoupage, spacer w koronach