W poniedziałek, 8 czerwca, uczniowie klasy trzeciej wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Wadowic. Pierwszym punktem programu były niezwykle ciekawe warsztaty edukacyjne „W 80 minut dookoła świata", podczas których dzieci poznały kulturę,
Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas
W poniedziałek, 8 czerwca, uczniowie klasy trzeciej wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Wadowic. Pierwszym punktem programu były niezwykle ciekawe warsztaty edukacyjne „W 80 minut dookoła świata", podczas których dzieci poznały kulturę,
W dniach od 8 do 11 czerwca uczniowie klasy szóstej oraz część uczniów klasy ósmej przebywali na wycieczce w Gdańsku. Zwiedzili tam Stocznię Gdańską oraz Europejskie Centrum Solidarności. Spacerowali po gdańskiej starówce i
W dniach od 26 - 29 maja uczniowie klas siódmej i ósmej przebywali na wycieczce w Niemczech. W trakcie wycieczki zwiedzili Drezno, Berlin i Poczdam. W Dreźnie zobaczyli barokowy Zwinger z karylionem, następnie
W dniach od 19 - 21 maja uczniowie z klas 4, 5A i 5B przebywali na trzydniowej wycieczce w Krynicy - Zdroju. Oprócz samej Krynicy uczniowie zobaczyli także "Skamieniałe Miasto" w Ciężkowicach, odwiedzili
6 maja trzecioklasiści wybrali się na wycieczkę do Muzeum Podgórza w Krakowie. Była to wyjątkowa okazja, aby poznać historię tej części miasta oraz zobaczyć interesujące eksponaty związane z dawnym życiem mieszkańców Podgórza. Podczas
27 kwietnia uczniowie klas 5A i 5B wraz z wychowawcami odwiedzili Kopalnię Soli "Wieliczka". Była to wędrówka po solnych podziemiach połączona ze zwiedzaniem komnat znajdujących się wokół najstarszego zachowanego Szybu Regis. W trakcie
17 kwietnia trzecioklasiści odwiedzili krakowskie biuro Sabre przy ul. Księdza Józefa Tischnera 8. Sabre to firma technologiczna, tworząca rozwiązania dla linii lotniczych, biur podróży i innych partnerów rynku turystycznego. Dzieci miały okazję zobaczyć
Uczniowie klasy 0 wyruszyli w niezwykłą podróż w czasie, odwiedzając Centrum Edukacji Przyrodniczej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podczas zajęć „Historia życia na Ziemi dla najmłodszych" dzieci miały okazję stanąć oko w oko z
Uczniowie klasy 2 wybrali się do Teatru Groteska na warsztaty „Stwórz swoją pacynkę i opowiedz jej historię". Aktor Paweł Kuźma i jego towarzysz Pan Smrodek pokazali dzieciom różne lalki teatralne oraz nauczyli jak
Uczniowie klasy zerowej wybrali się na wycieczkę do Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach na zajęcia pod nazwą „Gwiezdna Przygoda". Podczas wizyty dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawym wykładzie, w trakcie którego zgłębiały wiedzę na