Wyniki XIX Międzyszkolnego Konkursu Poezji Anglosaskiej

• Konkursy Wyniki XIX Międzyszkolnego Konkursu Poezji Anglosaskiej

Wyniki XIX Międzyszkolnego Konkursu Poezji Anglosaskiej

15 grudnia 2022 Zastępca Dyrektora Comments Off

15 grudnia 2022 r. w Społecznej Szkoły Podstawowej nr 5 STO odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Kubas (kl. 1), Alicja Tomczyk (kl. 1), Anna Węgrzyn (kl. 1), Pola Więckowska (kl. 1), Maksymilian Wawrzyk (kl. 2), Julita Rosiek (kl. 4), Mikołaj Matras (kl. 5), Jakub Marzec (kl. 5) oraz Aleksandra Rybak (kl. 7). Ponadto poezję w języku angielskim recytowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 117, Społecznej Szkoły Podstawowej nr 4 STO oraz Szkoły Podstawowej nr 123.

OTO LISTA LAUREATÓW

Kategoria klas 1-3:

I miejsce: Anna Węgrzyn (kl. 1) – SSP nr 5 STO

II miejsce: Izabella Opiela (kl. 3) – SP nr 123

III miejsce ex aequoMaja Kubas (kl. 1) – SSP nr 5 STO i Alicja Tomczyk (kl. 1) – SSP nr 5 STO

Wyróżnienia: Filip Okoń (kl. 2) – SSP nr 4 STO i Zofia Bar (kl. 3) – SSP nr 4 STO

Kategoria klas 4-8

I miejsce: Natalia Szendzielorz (kl. 8) SSP nr 4 STO

II miejsce ex aequo: Mikołaj Matras (kl. 5) – SSP nr 5 STO i  Jakub Marzec (kl. 5) – SSP nr 5 STO

III miejsce: Emilia Figuła (kl. 6) – SSP nr 4 STO

Wyróżnienie: Michalina Bar (kl. 6) – SSP nr 4 STO

Nagrody dla laureatów zostaną przesłane w późniejszym terminie.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy wspaniałych wyników.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w przyszłorocznym, jubileuszowym XX Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglosaskiej.

Z życzeniami Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku –

Organizatorki Konkursu