Wielki sukces naszej uczennicy

• Zawody Wielki sukces naszej uczennicy

Wielki sukces naszej uczennicy

6 listopada 2022 Dyrektor szkoły Comments Off
W dniach od 26 – 30 października w Austrii odbywały się mistrzostwa świata IDO WORLD HIP HOP & POPPING CHAMPIONSHIPS. W mistrzostwach tych uczestniczyła olkusko-krakowska formacja WENA SNAX.  Dziewczyny konkurowały w kategorii HIP HOP formacje dziecięce. Do formacji tej należy także uczennica klasy piątej naszej szkoły – Ania Mleczko, która wraz z koleżankami zdobyła złoty medal w tych mistrzostwach.  IDO WORLD HIP HOP & POPPING CHAMPIONSHIPS to mistrzostwa, w których brały udział setki drużyn i solistów z 29 krajów. Ania i jej koleżanki ze szkoły tańca WENA pojechały tam reprezentować nasz kraj jako mistrzynie Polski. Sukces cieszy tym bardziej, że poprzedzony był bardzo ciężką pracą. Treningi trzy razy w tygodniu, specjalne stroje i choreografia. Cały układ i kilkuminutowy występ przygotowywany był przez ponad rok. Na koniec trzeba wspomnieć, że prowadzący szkołę tańca „WENA” Pan Rafał Lebiest uczy także tańca w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy sukcesu!