VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych

• Home
  • Wydarzenia VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych

VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych

13 października 2024 Dyrektor szkoły Comments Off
W sobotę, 12 października odbyły się na terenach zielonych AWF-u VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w biegach przełajowych. Z naszej szkoły wzięło udział 12 uczniów. Zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze, z pełnym poszanowaniem ducha Fair Play. Uczestnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale również wzajemnym szacunkiem. Taka postawa przyczyniła się do stworzenia wyjątkowej atmosfery rywalizacji. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal za ukończenie biegu . Jerzy Kwater z klasy pierwszej zajął 2 miejsce w swojej kategorii, Tymon Płachno z klasy trzeciej zajął 3 miejsce, Kinga Urbańska i Karol Kwater z klasy piątej zajęli 4 miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Świetnie spisali się również Adela Młynek z klasy drugiej, Wojciech Zielonka z klasy czwartej „a”, Rozalia Młynek z klasy czwartej „b”, Zofia Płachno z klasy piątej, Zbigniew Dronszczyk z klasy szóstej, Michał Piórkowski z klasy siódmej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i ogromne brawa za walkę do końca! 💪💪💪