Sukces Mai i Kacpra w VII Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym

    Jesteś tutaj:
  • Home
  • Bez kategorii Sukces Mai i Kacpra w VII Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym

Sukces Mai i Kacpra w VII Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym

7 grudnia 2023 Dyrektor szkoły Comments Off
2 grudnia w hali MOSiR w Nowym Sączu odbył się się VII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w karate tradycyjnym.Turniej, organizowany przez Nowosądecki Klub Karate Tradycyjnego był rekordowy pod względem frekwencji – ponad 550 zawodników. Wydarzenie stało się jednym z największych w Polsce w kategorii turniejów karate z okazji św. Mikołaja. Zawodnicy z różnych regionów Polski rywalizowali w 65 konkurencjach, korzystając z pięciu plansz. W turnieju tym tytuły wicemistrzów uzyskało dwoje uczniów z naszej szkoły – Maja i Kacper Płaziak. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!