23 czerwca uczniowie klas 1 – 3 zaprezentowali zgromadzonej publiczności spektakle przygotowane na kołach teatralnych prowadzonych przez p. mgr Katarzynę Stolarczyk i p. mgr Annę Hapek-Dalton. Były to: „Latarenka”, „Wszystkie smoki o tym wiedzą”, „Urodzinowy smok”, „Grandma and the Pirates”. Nasi mali aktorzy świetnie się zaprezentowali nie tylko w występach w języku polskim, ale również w języku angielskim – byli więc gorąco oklaskiwani przez zebraną publiczność. Mamy nadzieję, że od września koła rozpoczną swoją działalność i w jesieni zobaczymy kolejne występy.
Prezentacje Kół Teatralnych
23 czerwca uczniowie klas 1 – 3 zaprezentowali zgromadzonej publiczności spektakle przygotowane na kołach teatralnych prowadzonych przez p. mgr Katarzynę Stolarczyk i p. mgr Annę Hapek-Dalton. Były to: „Latarenka”, „Wszystkie smoki o tym wiedzą”, „Urodzinowy smok”, „Grandma and the Pirates”. Nasi mali aktorzy świetnie się zaprezentowali nie tylko w występach w języku polskim, ale również w języku angielskim – byli więc gorąco oklaskiwani przez zebraną publiczność. Mamy nadzieję, że od września koła rozpoczną swoją działalność i w jesieni zobaczymy kolejne występy.
Archiwa
Kategorie