Igrzyska Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

• Zawody Igrzyska Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

Igrzyska Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

4 marca 2023 Dyrektor szkoły Comments Off

2 marca na wyciągu narciarskim Spytkowice odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w ramach KOM w Narciarstwie Alpejskim. Naszą szkołę reprezentowali: Nina Wierzban z klasy III, Mateusz Celewicz z klasy IV, Barbara Słonecka z klasy V, Kaja Zielonka i Bronisław Szwed z klasy VI, Stanisław Toporkiewicz z klasy VII oraz Agnieszka Celewicz i Gabriela Pyrlik z klasy VIII. Najlepszy rezultat uzyskała Agnieszka Celewicz, która zajęła 3 miejsce. Mateusz Celewicz zajął 5 miejsce, a Basia Słonecka uzyskała 8 miejsce. Cała trójka awansowała do zawodów wojewódzkich. Pozostali uczniowie znaleźli się poza pierwszą dziesiątką. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom nie tylko zajętych miejsc, ale również sportowego ducha. Uczniom, którzy zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich życzymy jak najwyższych lokat w tych zawodach!