W ramach tegorocznego Dnia Nauki uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wykładzie Pani dr hab. Renaty Szymańskiej „Jak żyć zdrowo i długo?”. Następnie tworzyli pomadki z witaminą E na warsztatach prowadzonych przez Panią mgr Izabelę Madej i Pana mgr Macieja Gomułkę oraz obserwowali pokazy fizyczne prezentowane przez Panią mgr Beatę Rudnicką – Szybę.
Dzień Nauki 2026
W ramach tegorocznego Dnia Nauki uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w wykładzie Pani dr hab. Renaty Szymańskiej „Jak żyć zdrowo i długo?”. Następnie tworzyli pomadki z witaminą E na warsztatach prowadzonych przez Panią mgr Izabelę Madej i Pana mgr Macieja Gomułkę oraz obserwowali pokazy fizyczne prezentowane przez Panią mgr Beatę Rudnicką – Szybę.
Archiwa
Kategorie