Z przyjemnością informujemy, że w minioną sobotę uczniowie naszej szkoły Maksymilian i Leon Wawrzyk stanęli na podium I Turnieju Małopolskiej Ligi Jiu Jitsu odbywającego się w Nowym Sączu. Maksymilian (kl. 5a) zdobył
Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas
Z przyjemnością informujemy, że w minioną sobotę uczniowie naszej szkoły Maksymilian i Leon Wawrzyk stanęli na podium I Turnieju Małopolskiej Ligi Jiu Jitsu odbywającego się w Nowym Sączu. Maksymilian (kl. 5a) zdobył
28 lutego w Solnym Mieście w Wieliczce odbyły się X Otwarte Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Artystycznej. Uczestniczyły w nich dwie uczennice z naszej szkoły Melania i Stefania Titaevy z klas zerowej i drugiej.
W dniach 28 lutego i 1 marca w Wieliczce odbył się VII OgólnopolskimTurniej Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego Royal Cup Wieliczka. Uczestniczyli w nim uczniowie z naszej szkoły - Ania Węgrzyn i Krzysztof Ślusarek
21 lutego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie. Uczestniczyła w nich uczennica klasy trzeciej naszej szkoły - Nina Rusowicz. Miło nam poinformować, że Nina zajęła III
W bieżącym roku szkolnym do etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie zakwalifikowali się następujący uczniowie: Beata Grzesiak - klasa VII - Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego Julita Rosiek
W dniach od 19 - 21 grudnia 2025 r. w Białymstoku odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Uczestniczyła w nich uczennica klasy VI Nina Wierzban. Ninie wraz z koleżankami udało się wywalczyć
Wyniki XXII Międzyszkolnego Konkursu Poezji Anglosaskiej Lista nagrodzonych Kategoria 1 (klasy I - III) I miejsce: Matylda Pulanecka - SSP nr 4 Pola Staśko - SSP nr 5 II miejsce: Emilia
W bieżącym roku szkolnym stypendia "STO-wskie TALENTY" otrzymali: Maja Kubas - klasa IV Maja Płaziak - klasa IV Kinga Urbańska - klasa VI Nina Wierzban - klasa VI Kacper Płaziak - klasa VII
W dniach 22-23 listopada w Bielsku-Białej odbył się XII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej PASJA CUP 2025 w gimnastyce artystycznej. W turnieju tym udział wzięła uczennica klasy drugiej naszej szkoły Stefania Titaeva,