Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017


Międzyszkolne zawody pływackie "O Puchar TAURONA"
Organizator: Com Com Zone w Nowym Prokocimiu
I miejsce – Karol Cebula – 25 m kraulem – klasa 2
I miejsce – Damian Marciniec – 25 m żabką – klasa 4
III miejsce – Kacper Sotkowski – 25 m kraulem – klasa 3
III miejsce – Selina Gawrylak – 50 m stylem dowolnym – klasa 5
III miejsce – sztafeta chłopców – 5 x 50 m ( Zobacz dyplom)

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Galileo 2017"
Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
Laureat – Julia Kawecka – klasa 4 – 6 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Małgorzata Gołda – klasa 4 – 9 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Wyróżnienie – Kaja Falińska – klasa III gimnazjum – 15 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)

Ogólnopolski Konkurs "Mistrz logicznego myślenia"
Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
Laureat – Bartosz Knapik – klasa 2 szkoły podstawowej – 3 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Laureat – Patryk Parszewski – klasa II gimnazjum – 5 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Mikołaj Kołek – klasa 6 – 7 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Matylda Salik – klasa 3 szkoły podstawowej – 9 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Kacper Oberwan – klasa 1 szkoły podstawowej – 11 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Julia Szafarowicz – klasa II gimnazjum – 11 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Kamila Piórkowska – klasa 6 – 12 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Emilia Gruszczyńska – klasa 5 – 12 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)
Jakub Krakowiak – klasa 6 – 12 miejsce w Polsce ( Zobacz dyplom)

Międzyszkolna gra terenowa "Na początku było słowo"
Organizator: Stowarzyszenie "Szersze Horyzonty"
III miejsce (grupowe) – Aleksandra Adamska, Aleksandra Kardas, Dominik Jucha, Jakub Węgrzyn – klasa II gimnazjum

XXIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Śpiewać każdy może"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie Wyróżnienie: Łucja Mosz – klasa 1 ( Zobacz dyplom)(pdf)

Konkurs Gier Planszowych: "Planszówka z klasą"
Organizator: Kuźnia Wiedzy w Kampusie Wielickim III miejsce – klasa 3 szkoły podstawowej ( Zobacz dyplom)(pdf)

VIII Ogólnopolski Konkurs Literacko – Historyczny "II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach"
Organizator: Gimnazjum nr 5 w Raciborzu oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej o/Racibórz III miejsce – Aleksandra Adamska – klasa II gimnazjum (kategoria gimnazja) ( Zobacz dyplom)(pdf)

Ogólnopolski Konkurs Historyczno – Literacki "Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa"
Organizator: Instytut Pamięci Narodowej i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie w Poznaniu Aleksandra Adamska – klasa II gimnazjum – finalistka (Zobacz zaświadczenie) ( Zobacz zaświadczenie)(pdf)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur Matematyczny 2017"
Organizator: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Szkoła Podstawowa:
Wyróżnienia: Bartosz Knapik – klasa 2
Milena Jadach – klasa 2
Matylda Salik – klasa 3
Małgorzata Gołda – klasa 4
Tola Teodorowicz – klasa 4
Marcelina Zemanek – klasa 5
Natalia Gomułka – klasa 5
Emilia Gruszczyńska – klasa 5
Kamila Piórkowska – klasa 6
Jakub Krakowiak – klasa 6
Gimnazjum
Nagroda organizatora: Patryk Parszewski – klasa II
Wyróżnienia: Jagoda Michta – klasa I
Julia Szafarowicz – klasa II


"Mamy mocne strony – razem możemy więcej"
Organizator: Wydawnictwo Operon
I miejsce – klasa 2 szkoły podstawowej (grupowo)

V Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "STOrczyk"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Aleksander Gołda – klasa 2

Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
Wyróżnienie: Natalia Gomułka – klasa 5

II Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "STOnoga"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
II miejsce – Karol Cebula – klasa 3

II Międzyszkolny Konkurs Literacki STOkrotka "I Ty możesz zostać poetą - bądź jak… Julian Tuwim"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Natalia Gola – klasa 6
Wyróżnienie: Adrian Marek – klasa 6
Kacper Stalmach – klasa 6

Międzyszkolny konkurs "Żaczek Krakowski"
Organizator: Stowarzyszenie "Szersze Horyzonty" Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
Wyróżnienia: Emanuel Klepak, Bartosz Knapik, Gabriela Pyrlik, Juliusz Radziszewski – klasa 2 szkoły podstawowej

Międzyszkolne Biegi Przełajowe dla Uczniów Szkół Podstawowych
Organizator: Krakowski Szkolny Związek Sportowy
I miejsce – Adrian Marek – klasa 6

Międzyszkolny konkurs plastyczny: "Piękno naszego lasu"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Sara Rejko – klasa 1
II miejsce – Natalia Wacławik – klasa 1

Ogólnopolski Konkurs Interdyscyplinarny "Łamigłowy" - etap szkolny
Organizator: Zespół Szkół Społecznych STO w Starachowicach
Szkoła Podstawowa
I miejsce – Natalia Gomułka – klasa 5
II miejsce – Kamila Piórkowska – klasa 6
III miejsce – Bartosz Knapik – klasa 2
Gimnazjum
I miejsce – Julia Szafarowicz – klasa II
II miejsce – Kaja Falińska – klasa III
III miejsce – Aleksander Tuteja – klasa III

Szkolny Konkurs SUDOKU
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
Szkoła Podstawowa
I miejsce – Jakub Krakowiek – klasa 6
II miejsce – Tola Teodorowicz – klasa 4
III miejsce - Natalia Gola – klasa 6
Gimnazjum
I miejsce – Jakub Czyżycki – klasa II
II miejsce – Dominik Jucha – klasa II
III miejsce – Kaja Falińska – klasa III

Ogólnopolski Konkurs "Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni"
Organizator: Fundacja PROSTO Z MOSTU
Kategoria: Praca Literacka
I nagroda – Aleksandra Adamska – klasa II gimnazjum ( (Zobacz dyplom)(pdf)

Konkurs recytatorski: „Wiersze Wandy Chotomskiej”
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Bartosz Knapik – klasa 2
II miejsce – Filip Mętel – klasa 3
III miejsce – Julia Ziajor – klasa 1
Wyróżnienia: Natalia Maziarz, Łucja Mosz, Kacper Oberwan – klasa 1,

Ogólnopolski Konkurs "Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku"
Organizator: Gimnazjum nr 16 w Lublinie oraz Muzeum Lubelskie
Wyróżnienie – Aleksandra Adamska – klasa II gimnazjum (Zobacz dyplom) (pdf)

Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Magdalena Lisak – klasa 5
I miejsce – Agata Marek – klasa II gimnazjum
II miejsce – Natalia Gomułka – klasa 5
III miejsce – Emilia Gruszczyńska i Aleksandra Mętel – klasa 5

Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Anioł"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Karol Cebula – klasa 3
I miejsce – Zuzanna Świerk – klasa I gimnazjum
II miejsce - Matylda Salik – klasa 3
III miejsce - Maksymilian Kołek – klasa 4, Natalia Maziarz – klasa I
Wyróżnienie: Łucja Mosz – klasa 1, Julia Ziajor – klasa 1,

Konkurs plastyczny "Anioł 3D"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce - Julia Szafarowicz - kl 2 gimnazjum
II miejsce – Miłosz Toński – klasa 4
III miejsce – Wiktor Pamuła – klasa I gimnazjum
Wyróżnienie – Kinga Motyka, Nikola Wojciechowska – klasa 6

Konkurs plastyczny "Moja najpiękniejsza choinka"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Urszula Zawadzka – klasa II gimnazjum
I miejsce – Norbert Adamski – klasa 2
II miejsce – Natalia Wacławik – klasa 1
III miejsce – Stanisław Toporkiewicz – klasa 1

Międzyszkolny konkurs plastyczno literacki : "Magiczny świat baśni H. Ch. Andersena"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Konkurs plastyczny
Nagroda główna – Aleksandra Rybak – klasa 1
Konkurs literacki
Wyróżnienie – Norbert Adamski – klasa 2

Konkurs wiedzy "Zwyczaje bożonarodzeniowe w Polsce i w krajach sąsiednich"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce w klasie 2 – Bartosz Knapik
I miejsce w klasie 3 – Matylda Salik

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik 2016"
Organizator: Jersz – Łowcy Talentów
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce w szkole – Bartosz Knapik – klasa 2
II miejsce w szkole – Kamila Piórkowska – klasa 6
III miejsce w szkole – Matylda Salik – klasa 3
Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
I miejsce – Jagoda Michta – klasa I
II miejsce – Patryk Parszewski – klasa II
III miejsce – Julia Szafarowicz – klasa II

XIII Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Kategoria I – klasy 1 – 3
II miejsce – Bartosz Knapik – klasa 2
wyróżnienie: Aleksander Gołda – klasa 2
Kategoria II – klasy 4 – 6
I miejsce – Maja Roehlich - klasa 5
wyróżnienie – Aleksandra Mętel – klasa 5

Konkurs plastyczny "Mój Przyjaciel Miś"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Gabriela Pyrlik – klasa 2
II miejsce – Aleksandra Rybak – klasa 1
III miejsce – Magdalena Górska – klasa 2

II Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
Organizator: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 DONA w Krakowie
III miejsce drużynowe – uczniowie z klas 1 – 3 szkoły podstawowej
Zobacz dyplom

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy "Z matematyką za pan brat, podbijamy przyrody świat"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
II miejsce drużynowe – Kamila Piórkowska, Jakub Krakowiak, Adrian Marek – klasa 6
Zobacz dyplom (pdf)

Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych Szkół STO w Biegach Przełajowych
Organizator: Społeczne Towarzystwo Oświatowe i Zespół Szkół Społecznych nr 4 w Krakowie
I miejsce: Adrian Marek – klasa 6 kat. "chłopcy starsi rocznik 2004 - 2005" Zobacz dyplom

Ogólnopolski Konkurs Literacki: "Cichociemni ... wracali do Ojczyzny pod osłoną nocy"
Organizator: Gmina Dziwnów
II miejsce – Aleksandra Adamska – klasa II gimnazjum Zobacz dyplom
Osiągniecia w latach:
2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005