Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Organizator: Kuratorium Oświaty w Krakowie
Finalista: Cezary Szczęsny – klasa VIII

III Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy CELLOLOVE 2021
Organizator: Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie
I miejsce – Samuel Rejko – klasa II

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "English Quest"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Tytuł Mistrza klasy pierwszej – Kinga Urbańska
Tytuł Mistrza klasy drugiej – Julia Szczudlik i Mateusz Celewicz
Tytuł Mistrza klasy trzeciej – Mikołaj Matras
Wyróżnienia:
Kacper Szczotka (klasa I), Kacper Płaziak (klasa II), Adam Zieleziński (klasa III)

Etap wojewódzki konkursu "Krakowska Matematyka"
Organizator: Krakowski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
III miejsce – Kacper Oberwan – klasa V

Etap wojewódzki konkursu historycznego "Krakusek"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
Wyróżnienie II stopnia: Michał Sobek – klasa IV
Szymon Nawrot – klasa IV

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" i "Kangurek" 2020
Laureaci:
Bartosz Knapik – klasa VI
Julia Ziajor – klasa V
Wyróżnienia:
Emanuel Klepak – klasa VI
Kornelia Tobera – klasa VI
Kacper Oberwan – klasa V
Karol Wnuk – klasa – V
Michał Piórkowski – klasa III
Barbara Słonecka – klasa III

Konkurs "Teatrzyk w Twoim Domu"
Organizator: Nowohuckie Centrum Kultury
II miejsce – Jakub Marzec – klasa III

Międzyszkolny Konkurs Literacki "STOkrotka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Julia Kącka – klasa II i Liliana Gramza – klasa III
II miejsce – Daniel Pyto – klasa II i Nadia Nowak – klasa III
III miejsce – Mikołaj Matras – klasa III i Julita Rosiek – klasa II



Osiągniecia w latach:
2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005