Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021


Konkurs plastyczny "Patroni krakowskich ulic"
Organizator: Urząd Miasta Krakowa
Wyróżnienie: Tola Teodorowicz – klasa VIII

Konkurs fotograficzny "Moje najlepsze zdjęcie"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Bartosz Darowski – klasa VI
II miejsce – Lidia Bilczewska – klasa V
III miejsce – Nikodem Matwijiszyn – klasa VI
III miejsce – Aleksander Gołda – klasa VI

Konkurs fotograficzny "Pierwsze oznaki wiosny"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Julia Ziajor – klasa V
II miejsce – Kornelia Tobera – klasa VI
II miejsce – Natalia Maziarz – klasa V
Wyróżnienie – Sara Rejko – klasa V

Konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Juliusz Radziszewski – klasa VI
II miejsce – Kacper Płaziak – klasa II
II miejsce – Julia Ziajor – klasa V
III miejsce – Aleksandra Rybak – klasa V

Konkurs plastyczny "Pisanka 3D"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Karol Wnuk – klasa V
I miejsce – Marlena i Mariola Kurdas – klasy V, VI
III miejsce – Julia Szczudlik – klasa II
Wyróżnienie – Joachim Rosiek – klasa I

Konkurs plastyczny "Moja najpiękniejsza pisanka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Daria Pawłowska – klasa IV
II miejsce – Zuzanna Dybał – klasa 0
III miejsce – Małgorzata Moskal – klasa 0
Wyróżnienie – Gustaw Więckowski – klasa I

Konkurs literacko – plastyczny "Fantastyka w baśniowym przebraniu. Lemowska wizja świata w "Bajkach robotów"".
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Kategoria I: klasy I – III
I miejsce: Natasza Haszczyc – Król – klasa I
Kacper Płaziak – klasa II
II miejsce: Anna Mleczko – klasa III
Barbara Słonecka – klasa III
III miejsce: Michał Piórkowski – klasa III
Tytus Rusek – klasa III
Kategoria II: klasy IV – VI
I miejsce: Karol Wnuk – klasa V
II miejsce: Kornelia Tobera – klasa VI
Julia Ziajor – klasa V
III miejsce: Aleksander Gołda – klasa VI
Kategoria III: klasy VII – VIII
I miejsce: Maksymilian Bodzioch – Bryła – klasa VII
II miejsce: Wiktor Kołodziej – klasa VII
III miejsce: Maciej Harsze – klasa VII

XVII Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Kategoria pierwsza – klasy I – III
I miejsce: Mikołaj Matras – klasa III
II miejsce: Gustaw Więckowski – klasa I
III miejsce: Adam Zieleziński – klasa III
Kategoria II – klasy IV – VII
Wyróżnienie: Bartosz Knapik – klasa VI

VI Konkurs Przyrodniczy "STOnoga"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie I miejsce: Małgorzata Moskal – klasa 0
Kacper Płaziak – klasa II
II miejsce – Wojciech Karp – klasa 0
III miejsce: Karol Jarek – klasa 0
Wyróżnienie: Jakub Marzec – klasa III

Konkurs poetycki: "Ziemia – moja planeta"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Michał Przybyła – klasa 0
II miejsce – Wojciech Zielonka – klasa 0, Małgorzata Moskal – klasa 0
III miejsce – Aleksander Kaca

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa "Olimpus – sesja zimowa 2021"
Biologia
I miejsce w Polsce – Aleksandra Rybak – klasa V
III miejsce – Karol Wnuk – klasa V
IV miejsce – Bartosz Knapik – klasa VI
Chemia
III miejsce w Polsce – Karol Cebula – klasa VII
Język angielski
I miejsce w Polsce – Alicja Kozioł – klasa IV
V miejsce – Aleksander Gołda – klasa VI
VII miejsce – Maksymilian Bodzioch – Bryła – klasa VII
IX miejsce – Michał Sobek – klasa IV i Nadia Orłowska – klasa VII
Język niemiecki
III miejsce w Polsce – Jakub Marciniec – klasa VIII
VIII miejsce – Aleksandra Rybak – klasa V
Język polski
V miejsce w Polsce – Karol Wnuk – klasa V
IX miejsce – Julia Ziajor – klasa V
X miejsce – Sara Rejko – klasa V
Matematyka
II miejsce w Polsce – Kacper Oberwan – klasa V
VIII miejsce – Jakub Piórkowski – klasa VIII


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Organizator: Kuratorium Oświaty w Krakowie
Finalista: Cezary Szczęsny – klasa VIII

III Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy CELLOLOVE 2021
Organizator: Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie
I miejsce – Samuel Rejko – klasa II

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "English Quest"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Tytuł Mistrza klasy pierwszej – Kinga Urbańska
Tytuł Mistrza klasy drugiej – Julia Szczudlik i Mateusz Celewicz
Tytuł Mistrza klasy trzeciej – Mikołaj Matras
Wyróżnienia:
Kacper Szczotka (klasa I), Kacper Płaziak (klasa II), Adam Zieleziński (klasa III)

Etap wojewódzki konkursu "Krakowska Matematyka"
Organizator: Krakowski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
III miejsce – Kacper Oberwan – klasa V

Etap wojewódzki konkursu historycznego "Krakusek"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
Wyróżnienie II stopnia: Michał Sobek – klasa IV
Szymon Nawrot – klasa IV

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" i "Kangurek" 2020
Laureaci:
Bartosz Knapik – klasa VI
Julia Ziajor – klasa V
Wyróżnienia:
Emanuel Klepak – klasa VI
Kornelia Tobera – klasa VI
Kacper Oberwan – klasa V
Karol Wnuk – klasa – V
Michał Piórkowski – klasa III
Barbara Słonecka – klasa III

Konkurs "Teatrzyk w Twoim Domu"
Organizator: Nowohuckie Centrum Kultury
II miejsce – Jakub Marzec – klasa III

Międzyszkolny Konkurs Literacki "STOkrotka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Julia Kącka – klasa II i Liliana Gramza – klasa III
II miejsce – Daniel Pyto – klasa II i Nadia Nowak – klasa III
III miejsce – Mikołaj Matras – klasa III i Julita Rosiek – klasa II



Osiągniecia w latach:
2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005