Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022


Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Organizator: Fundacja Akademia IBSE w Krakowie
II miejsce w kraju: Aleksander Gołda – klasa VII
Michał Piórkowski – klasa IV
Wyróżnienia:
Karol Wnuk – klasa VI
Bartosz Knapik – klasa VII

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy – Krakusek 2022
Organizator: Zamek królewski na Wawelu
I miejsce – Kacper Płaziak – klasa III

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus – sesja zimowa
Organizator: Olimpus, ul. Grochowska 341/268, 03-822 Warszawa
Laureaci:
Przyroda
V miejsce w kraju - Mikołaj Matras - klasa IV
VII miejsce w kraju – Tytus Rusek – klasa IV
IX miejsce w kraju – Michał Piórkowski – klasa IV
Biologia
VIII miejsce w kraju – Aleksander Gołda – klasa VII
Chemia
V miejsce w kraju – Aleksander Gołda – klasa VII

Konkurs filmowo – plastyczny "W świecie baśni"
Organizator: Centrum Młodzieży im. Dr. H. Jordana
Wyróżnienie – Leon Cudek – klasa II

Alfik Matematyczny 2021
Organizator: Jersz Łowcy Talentów
I miejsce w województwie małopolskim – Michał Sobek – klasa V
VI miejsce w województwie małopolskim – Aleksander Gołda – klasa VII
VII miejsce w województwie małopolskim – Kacper Oberwan – klasa VI
XII miejsce w województwie małopolskim – Bartosz Knapik – klasa VII

XVIII Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Kategoria I: klasy I - III
I miejsce : Maksymilian Wawrzyk - klasa IA
II miejsce: Julita Rosiek – klasa III
III miejsce: Gustaw Więckowski – klasa II
Kategoria II: klasy IV - VIII
I miejsce - Jakub Marzec – klasa IV
II miejsce: Adam Zieleziński – klasa IV
III miejsce - ex aequo: Alicja Kozioł – klasa V i Mikołaj Matras – klasa IV

Międzyszkolny Konkurs Literacki "STOkrotka" - I Ty możesz zostać poetą.
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Kategoria: klasy I – III
I – Victoria Leszczyńska kl. Ib oraz Kacper Płaziak kl. III
II miejsce – Daria Pawłowska kl. Ia
III miejsce – Julia Kącka i Julita Rosiek kl. III

Etap wojewódzki konkursu "Krakowska Matematyka"
Organizator: Krakowski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
II miejsce – Aleksander Gołda – klasa VII
IV miejsce – Kacper Oberwan – klasa VI
V miejsce – Michał Sobek – klasa V
Bartosz Knapik – klasa VII

Międzyszkolny Konkurs "Krakowska Matematyka"
Organizator: Krakowski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
I miejsce drużynowe – Michał Sobek, Kacper Oberwan, Aleksander Gołta, Bartosz Knapik

Zawody w biegach przełajowych uczniów szkół podstawowych
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy "Kraków - Wschód"
I miejsce - Iwo Cudek – klasa V (Kategoria: chłopcy rocznik 2010)



Osiągniecia w latach:
2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005